.

PRISTA DODÁVÁ MAZIVA TEXACO VÝZNAMNÉMU MAĎARSKÉMU PŘEPRAVCI

13-04-2017

Kultovní maziva Texaco ochraňují motory a další části strojů patřící společnosti Horváth Rudolf Intertransport. Prista Oil-Maďarsko, autorizovaný vývozce této značky maziv, nedávno získal právo v roce 2017 zásobovat logistické společnosti v Maďarsku.

Horváth Rudolf Intertransport je největším maďarským přepravcem a dodavatelem v zemi. Vlastní téměř 300 kamionů značky Scandia, Volvo a Mercedes Benz.

Prista Oil-Maďarsko bude zásobovat zákazníkovu výrobnu v základně Hatvan (Maďarsko) motorovými a převodovými oleji špičkové kvality.

Maziva Texaco jsou vyvíjena a vyráběna společností Chevron Corporation, která je druhou největší energetickou společností ve Spojených státech,  a zároveň jednou z největších na světě. Chevron v rámci svého celosvětového řetězce vyrábí všechny složky svých maziv, od prvotřídních základových olejů po vysoce vyvinuté přísady. Finální produkty pro Evropu jsou míchány v závodě Chevron v Belgii: Prista Oil vyváží výrobky do Maďarska přímo z tohoho výrobního závodu.

Prista Oil Holding je jedním z největších výrobců, obchodníků a distributorů maziv, mazadal, olejů a speciálních kapalin ve střední a východní Evropě. Obchodní zájmy má ve 14 zemích Evropy a střední Asie. Prista Oil je výsadním autorizovaným vývozcem výrobků Chevron Texaco v oblasti střední a východní Evropy.

Zpět