.

Přiblížíme si… produktovou řadu Havoline ProDS společnosti Texaco

09-04-2024

Již více než 100 let se motorové oleje Havoline těší důvěře zákazníků po celém světě, protože přinášejí ten nejlepší výkon a ochranu motoru, a to jak ve všech druzích motoristického sportu, tak i při náročné každodenní jízdě.

 
Řada Havoline ProDS, stáčená do lahví v charakteristické zlaté barvě, je mezi motoristy trvale oblíbená díky širokému výběru dostupných produktů. Každý olej z kolekce ProDS, schválený pro použití v nejrůznějších značkách a modelech osobních automobilů, nabízí několik předností, které jsou pro danou aplikaci jedinečné.

 
Havoline ProDS BM SAE 5W-30 Havoline ProDS BM SAE 5W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej střední třídy SAE. Olej je speciálně vyvinutý s použitím moderních technologických aditiv, aby splňoval náročné specifikace OEM a splňoval požadavky na mazání motorů podle normy MB 229.52.


Tento výrobek má řadu předností, například účinnou technologii aditiv "keep-clean", která pomáhá snižovat tvorbu škodlivých usazenin a kalů - což může přispět k prodloužení životnosti motoru. Kromě toho zdokonalené složení syntetického základového oleje výrobku snižuje těkavost motorového oleje a pomáhá minimalizovat jeho spotřebu.


Havoline ProDS F SAE 0W-30 Havoline ProDS F SAE 0W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej pro osobní automobily určený pro použití v nynějších vznětových motorech Ford Focus a Ford Mondeo TDCi, které vyžadují olej Ford WSS-M2C950-A.


Olej Havoline ProDS F SAE 0W-30 je navržen tak, aby snižoval tření v motoru a přispíval k úspoře paliva, aniž by to bylo na úkor spolehlivosti a životnosti, a proto je pro motoristy dobrou volbou. Syntetické základové oleje tohoto produktu navíc v kombinaci s pokročilými čisticími aditivy minimalizují tvorbu úsad a opotřebení, čímž pomáhají prodloužit životnost motoru.


Havoline ProDS F SAE 5W-20 Dalším produktem pro použití v některých motorech Ford je Havoline ProDS F SAE 5W-20, syntetický motorový olej pro osobní automobily s vysokým výkonem, speciálně navržený pro použití v benzinových tříválcových motorech Ford EcoBoost s přímým vstřikováním paliva a přeplňováním turbodmychadlem o objemu 1,0 l, které vyžadují maziva splňující specifikace Ford WSS-M2C948-B.


Uživatelé mohou potenciálně těžit ze snížených nákladů na údržbu díky delším intervalům výměny oleje a zdokonalené ochraně motoru a emisních systémů s dlouhou životností, která může být výsledkem používání tohoto produktu. Syntetické základové oleje tohoto produktu navíc v kombinaci s pokročilými čisticími aditivy pomáhají minimalizovat tvorbu úsad a opotřebení, což přispívá k prodloužení životnosti motoru.

 

Havoline ProDS M SAE 5W-30 Havoline ProDS M SAE 5W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej střední třídy SAPS. Olej je speciálně vyvinutý s použitím pokročilých technologických aditiv a splňuje požadavky na mazání motorů podle normy MB 229.52.

Mezi výhody tohoto výrobku patří jeho zdokonalené syntetické složení, které přispívá k ochraně motoru v prodloužených výměnných intervalech, což pomáhá snižovat servisní náklady. Další předností výrobku je moderní složení syntetického základového oleje, které snižuje těkavost motorového oleje a pomáhá minimalizovat jeho spotřebu.

 

A group of yellow bottles with red capsDescription automatically generated

 
Havoline ProDS MG SAE 0W-20 Havoline ProDS MG 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej střední třídy SAPS, vyvinutý s pokročilými technologickými přísadami, které pomáhají splnit nejnovější požadavky na úsporu paliva a udržet nízké emise výfukových plynů.

Díky prémiové výkonnostní viskozitní třídě SAE 0W-20 v kombinaci s prémiovým systémem aditiv může tento produkt pomoci snížit spotřebu paliva. Olej je rovněž vyvinut tak, aby udržoval vysokoteplotní součásti motoru čisté, což přispívá k ochraně před škodlivými usazeninami na turbodmychadle.


Havoline ProDS P SAE 0W-30 Havoline ProDS P SAE 0W-30 je vysoce výkonné syntetické motorové mazivo s moderním technologickým systémem aditiv. Olej splňuje nejnovější specifikace Peugeot Citroën PSA B71-2312 a nabízí lepší ochranu motoru při studeném startu a vyšší úsporu paliva.

Prémiové syntetické složení výrobku přispívá k ochraně motoru a prodloužení výměnných intervalů, což pomáhá snižovat náklady na údržbu a servis. Vysoce účinná čisticí technologie oleje navíc pomáhá minimalizovat tvorbu usazenin a kalů, čímž přispívá k prodloužení životnosti motoru a zachování úspory paliva.


Havoline ProDS RN SAE 0W-20 Havoline ProDS RN SAE 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej s moderními technologickými aditivy, který je vyvinutý tak, aby splňoval nejnovější požadavky společnosti Renault.

Přispívá k pokročilé ochraně proti opotřebení a korozi válců, pístů, kroužků a součástí ventilového rozvodu, čímž pomáhá optimalizovat životnost. Další předností tohoto oleje je technologie mid SAPS, která posiluje ochranu katalyzátorů, benzínových a dieselových filtrů pevných částic, čímž pomáhá minimalizovat emise výfukových plynů.

 

Havoline ProDS RN SAE 5W-30 Havoline ProDS RN SAE 5W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej s moderními technologickými aditivy, který je vyvinut tak, aby splňoval nejnovější požadavky společnosti Renault.

Složení výrobku zvyšuje silnou oxidační stabilitu a přispívá k delší životnosti oleje a ochraně jeho součástí. To je doplněno oxidační stabilitou oleje, která napomáhá udržet viskozitu oleje a úsporu paliva po celou dobu životnosti oleje.

 

Havoline ProDS V SAE 0W-30 Havoline ProDS V SAE 0W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej, speciálně vyvinutý s moderními technologickými aditivy, který splňuje požadavky na mazání motorů Volkswagen-Audi 504.00/507.00 a Porsche C30.

Tento univerzální produkt je vhodný pro širokou škálu benzinových a naftových osobních automobilů Volkswagen/Audi a lehkých naftových dodávek s turbodmychadlem nebo bez něj. Kromě toho byl výrobek navržen s vylepšeným syntetickým složením, které podporuje dlouhou životnost oleje s nízkou těkavostí.

 

Havoline ProDS V SAE 5W-30 Havoline ProDS V SAE 5W-30 je vysoce výkonné syntetické motorové mazivo s nízkým obsahem SAPS, speciálně vyvinuté s moderními technologickými aditivy, které splňuje náročné specifikace OEM, včetně požadavků na mazání motorů Volkswagen-Audi 504.00/507.00, Porsche C30 a BMW LL-04.

Účinná technologie aditiv "keep-clean" tohoto produktu pomáhá snižovat tvorbu škodlivých usazenin a kalů - což přispívá k prodloužení životnosti motoru, zatímco pokročilé složení syntetického základového oleje napomáhá snižovat těkavost motorového oleje a pomáhá minimalizovat jeho spotřebu.

 

Havoline ProDS VB SAE 0W-20 

Posledním produktem řady ProDS je Havoline ProDS VB SAE 0W-20, vysoce výkonný syntetický motorový olej pro úsporu paliva, speciálně vyvinutý s pokročilými technologickými aditivy, který splňuje požadavky na mazání motorů Volkswagen-Audi 508.00/509.00.

Olej vyvinutý s novým složením podporuje ochranu válců, pístů, kroužků a ventilových rozvodů proti opotřebení a korozi, což přispívá k optimální životnosti motoru. Nízká viskozita výrobku v kombinaci s pokročilým systémem aditiv navíc napomáhá ke zlepšení palivové účinnosti vozidla.

 

Zdroj:

https://www.texacolubricants.com/en_uk/home/learning/from-chevron/personal-rec-vechicles-and-equipment/a-closer-look-at-texacos-havoline-prods-product-range.html

https://www.texacolubricants.com/content/chevron-lubricants/en_uk/home/learning/from-chevron/personal-rec-vechicles-and-equipment/a-closer-look-at-texacos-havoline-prods-product-range-part-2.html

Zpět