.

Friends Fest 2020 další rok setkání fanoušků amerických aut v České republice

17-09-2020

Friends Fest přivítal opět  své návštěvníky fantastickou přehlídkou aut, krásnými motocykly, indiánskou vesnicí, úžasnými hudebními vystoupeními, představením amerických sportů, soutěží Chilli a spoustou zábavy pro děti a jejich rodiče

Dne 15.8.2020 se v Pardubicích konal již po několikáté festival Friends Fest 2020

( https://friendsfest.cz/en) , kde byla i naše  společnost Prista Oil Czech s.r.o., která se již po několikáté festivalu účastnila a je významným partnerem. Celý festival byl organizován tak, aby splňoval všechny podmínky a nařízení vlády CŘ ve vztahu k situaci COVOD 19.

Co vlastně Friends Fest je ? Je to festival plný zábavy, smíchu, hudby, silných amerických vozů, vojenské techniky  a skvělého jídla, celý festival je v americkém duchu.  Festival organizuje společnost AUTO IN , která je naším významným zákazníkem a hlavně partnerem.

Prista Oil Czech s.r.o. byla na festivalu zastoupena velkou výstavní plochou hned vedle VIP stanu festivalu, návštěvníci si mohli u nás v relax zóně odpočinout a dát si náš výborný Jakubův hod dog .

Náš stánek byl také místo, kde náš navštívilo plno našich zákazníků a my jim velice děkujeme, že s námi trávili svůj volný čas. Chtěli bych moc poděkovat společnosti Olio Czech republic s.r.o., které nám vše organizačně zajištovali, neb celá akce proběhla bez jediné chyby.

Děkujeme a těšíme se na další ročníky.

Ing. Jan Bašta

Generální ředitel 

Zpět