.

Týmy společností AUTO IN a PRISTA se sešly o víkendu věnovaném pracovním záležitostem i zábavě na bulharském pobřeží

30-09-2021

Týmy AUTO IN a Prista Oil  navštívily Slunečné pobřeží a Nesebar  na víkendovém setkání, aby projednaly pracovní záležitosti a strávily společně příjemné chvíle na bulharském pobřeží. Společnost AUTO IN s.r.o. https://autoin.cz/ je největším obchodním zastoupením značky FORD v České republice a je rovněž autorizovaným prodejním a servisním zástupcem společností Hyundai, Volvo a Škoda.

Společnost AUTO IN s.r.o. začala v roce 2000 nabízet vysoce kvalitní služby zahrnující poradenství, prohlídky vozidel, zkušební jízdy, jakož i finanční poradenství související s nákupem vozidel. Společnost je také zakladatelem a akcionářem ve společnosti TRUCKS a.s., která dodává a distribuuje nákladní automobily Ford v České republice.

Majitele společnosti AUTO IN  Miloše Pavlíčka, jejího generálního ředitele Jana Myslivce a obchodního ředitele Josefa Boháče přivítal v Bulharsku Jan Bašta, generální ředitel společnosti Prista Oil Czech, její manažer pro klíčové zákazníky Jakub Musil, a to společně s Ceco Anastasovem, výkonným ředitelem společnosti Prista Oil Holding a  s Valentinem  Ionescu, který je generálním ředitelem  společnosti Premium Lubricants, Rumunsko a obchodním a marketingovým ředitelem Prista Oil Group. Společně diskutovali o možných budoucích projektech a zahájili jednání o dodávkách výrobků Prista a Texaco pro servis nákladních vozidel Ford prostřednictvím společnosti  TRUCKS a.s

Pracovníci týmu Prista byli rádi za čas strávený společně se svými partnery z AUTO IN při jednání o obchodních záležitostech a za příležitost osobního setkání klíčových    pracovníků obou stran při sdílení názorů, a to s dobrým jídlem, za teplého počasí s nádhernými výhledy na bulharské pobřeží a na starobylé město Nesebar.  

Pro další informace o AUTO IN navštivte prosím  https://autoin.cz/

Zpět